Середа, 25 лютого 2015 20:25

Наказ Держземагентства України від 16.02.2015 № 40

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
(Держземагентство України)
Н А К А З

16 лютого 2015 року          Київ             № 40

Про закріплення державних підприємств, що належать до сфери
управління Держземагентства України, за визначеними структурними
підрозділами Держземагентства України

З метою забезпечення належного виконання функцій, покладених на Державне агентство земельних ресурсів України щодо управління об’єктами державної власності, та з метою реалізації вимог пунктів 5, 6, 7 статті 6 Закону України  «Про управління об’єктами державної власності», підпункту 29 пункту 4 Положення про Державне агентство земельних ресурсів України, затвердженого Указом Президента України від 08 квітня 2011 року № 445,

НАКАЗУЮ:

  1. Закріпити державні підприємства, що належать до сфери управління Держземагентства України, за визначеними структурними підрозділами Держземагентства України згідно з додатком 1.
  2. Дія цього наказу не поширюється на державні підприємства, що належать до сфери управління Держземагентства України та розташовані на тимчасово окупованій території України (Автономна Республіка Крим та місто Севастополь), згідно з додатком 2.
  3. Керівникам визначених структурних підрозділів Держземагентства України здійснювати контроль за діяльністю закріплених за ними державних підприємств.
  4. Керівникам державних підприємств спільно з керівниками визначених структурних підрозділів до 30 червня 2015 року визначити перспективи розвитку державних підприємств. Підготувати пропозиції щодо державних підприємств, які доцільно передати Фонду державного майна України для приватизації, передати в управління іншим органам виконавчої влади, провести реорганізацію, ліквідувати, залишити в управлінні Держземагентства України.
  5. Управлінню фінансового забезпечення Держземагентства України забезпечити щоквартальне подання визначеним структурним підрозділам Держземагентства України інформаційно-аналітичних матеріалів щодо результатів фінансово-господарської діяльності державних підприємств, що належать до сфери управління Держземагентства України, з метою прийняття відповідних управлінських рішень.
  6. Департаменту кадрової політики та персоналу Держземагентства України інформувати визначені структурні підрозділи Держземагентства України стосовно результатів виконання показників, передбачених контрактом.
  7. Установити, що розгляд та подання на затвердження Голові проектів статутів новоутворених державних підприємств і пропозицій щодо внесення змін до статутів державних підприємств, що нині діють, а також подання пропозицій щодо призначення осіб на посади керівників підприємств проводиться за погодженням керівників визначених структурних підрозділів Держземагентства України.
  8. Керівникам визначених структурних підрозділів Держземагентства України протягом місяця розробити та внести відповідні зміни до своїх положень, які подати на затвердження у встановленому порядку.
  9. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова комісії з реорганізації
Держземагентства України                                             Л.М.Шемелинець

 

Джерело: Держземагенство

Прочитано 722 разів Останнє редагування Середа, 01 квітня 2015 07:14